8146 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 30 oktober 2023 -
8136 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 12 april 2021 -
8135 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 12 april 2021
1094 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 30 mars 2020 -
2331 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
1145 Akvarell
Ulf Ã…lund (f. 1948), Stockholm, signerad, 39x53
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2015
8121 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
8120 Akvarell
Ulf Ã…lund (f. 1948), Stadshuset, signerad, 37x50
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
8119 Akvarell
Ulf Ålund (f. 1948), "Sothöns", signerad, 39x53
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2015